İlan Scripti Alıp Neden İlan Sitesi Açmalıyım?

İlan Scripti Alıp Neden İlan Sitesi Açmalıyım?

İlan scripti doğrusu kullanılan duyuru sistemleri üyelerin ürünlerini siteniz üzerinden satışını ücretsiz veya ücretli yapabileceği bir nevi e ticaret sitesidir. E ticaret sitelerinde adı üzerine ticaret konu olduğundan para kazanmakta yanında gelmektedir.


Kullanıcıların alıcı veya satıcı olsun ihtiyacı olan ürünü almak için kullanacağı platformu satıcınında fazladan bekleyen yada kullanmadığı ürünleri satarak para kazanma şansı insanlara her vakit cazip gelmiştir. Her zaman ilan scriptialıp güzel bir alan adıyla duyuru sitesi açmak mantıklı niçin mi? Hadi biraz özetleyelim,


Bu sistemde ister alıcı ister satıcı olsun her tür kullanıcının keyifle kullanmak isteyeceği bir platform olmaktadır. şundan dolayı piyasada yer etmiş ve etmeye geçindiren bir çok büyük şirket vardır bu firmalar var diye kendi sitelerinin tutmayacağını düşünen onlarca birey var bundan eminiz.


Sizin sitenizin her hangi bir farkı olması gerekmiyor yalnız cazip olan yönünü öne çıkartmanız yeterli diye düşünüyoruz. Piyasada devler rekabette iken Letgo geldi kimse o devlere erişemez derken aniden herkesin elinden hisse aldı ve reklamları durdurdu şu an korkunç bir seviyede kullanım oranına sahip.


Bu firma mobilden basit ilan eklenmesinin haricinde hiçbir özelliği yok hatta özellik bir yana bir çok eksiği mevcut. Halada eksikler devam etmekte hal böyle olunca bile çok büyük kitlelere ulaşabilmekte. Zira kimse bizlere artık bu siteler varken bizlere ekmek çıkmaz diyemez! Doğal olarak her ilan scripti alıp duyuru sitesi açanın tutacak diye bir vaziyet söz konusu da değil bunun ek olarak altını çizelim.


Kim bilir? Bir ihtimal bizim açacağımı site tutacak belki bizler tek el olacağız bu biçim risklere bazen girmek kazandırır ki zarar etmek nerede ise olanaksız çünkü açılan sitede gelişmiş duyuru yazılımı, hosting ve alan adı alındıktan sonra bir kaç ilan girilerek reklamlar verilir toplumsal medyadan hit çekilir ve organik ilanlar alınır ve sitenizi hayal ettiğiniz kazançlara ulaşamasanız bile satışını devrini yapabilirsiniz sonuçta oda bir dükkan gibi düşünülebilir.


DİĞER BLOG / DUYURU