PROJE GELİŞTİRME

PROJE GELİŞTİRME

Genel kullanıcılar tarafınca en fazlaca karıştırılan olgulardan birisi olan web tasarımı ile web programlama temelinde birbirinden farklı iki alandır. Web tasarımı temel olarak bir web sitesinin daha ağırlıklı olarak arayüzünü ve kullanıcı tarafınca görülen yüzünün şekillendirilmesiyle ilgilenmektedir. Web programlama ise daha ağırlıklı olarak web sitelerinin arkaplanında bulunan tüm yapıyı kapsamaktadır. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların yapacakları her işlem ve her tıklama gibi fonksiyonlarında hangi işlevlerin yerine getirileceği ve hangi paylaşımların nereye gideceği veya kaydedileceği şeklinde işlemlerin bütünü web programlamayla sağlanmaktadır.


Size Özel Web Programlamalar


Tüm web programlama çalışmalarımız sizin için özeldir. Tüm projelerinizde sadece projeniz için oluşturulan yapıya uygun olarak web programlamalar yerine getirilerek, ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize yanıt verebilir olmasını sağlıyoruz. Bu şekilde proje bazlı web programlamalarını yaparak, web sitenizin görselinin tamamen özgün olmasını sağlayarak, hem kullananların ilgisini çekebilmeyi aynı zamanda kurumsal imajına uygun bir web sitesine haiz olabilmenizi sağlamaktayız. Milyarlarca web sitesinin bulunmuş olduğu web dünyasında bu şekilde proje bazlı özel çalışmalar ile web sitenizin rakiplerinizden farklı ve sıradanlıktan uzak bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. Projeniz için özel olarak ekibimiz tarafından yazılan web programı üzerinde değişim ihtiyacı oluşması durumunda pratik ve hızlı bir halde bu gereksinimlara cevap verilebiliyor.


Farklı Programlara Entegrasyon Şansı


Projenize odaklı olarak ekibimiz tarafınca hazırlanan web programını, mevcut olan istediğiniz farklı programlara entegrasyonunu da gerçekleştirebiliyoruz. Böylelikle çok daha işlevsel bir kullanım potansiyeli oluşturulabiliyor. Yalnız web sitenize odaklı olarak değil hem de da web sitesinden bağımsız olarak da çalışabilecek web programlamaları yapılabilmektedir. Deneyimli ve uzman ekibimiz tarafınca PHP, ASP ve .Net gibi teknoloji altyapılarından faydalanılarak, en karışık taleplerinize dahi profesyonel standartlarda yanıtlar verebilecek web programlamaları gerçekleştirebiliyoruz. İşletmeniz ya da projeniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü web programlama çalışması için geliştirme ekibimiz tarafınca gerçekleştirilecek profesyonel çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Her projeye odaklı olarak kapsamlı bir değerlendirme ve Ar-Ge çalışması gerçekleştirerek, ihtiyaç ve taleplere en etkili ve en verimli şekilde cevap verecek çalışmaları ortaya çıkartıyoruz.

PROJE GELİŞTİRME İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ