Hanifi Söylemez

Hakkımda

Merhabaaa   

Ben, Hanifi Söylemez. Gaziantep, 18 Mart 1988 doğumluyum. İlk bilgisayarı 10 yaşımdayken edindim.. Hani Bilirsiniz Büyük Geniş Ekran:) Kocaman Böyle. Tam hatırlamıyorum harddisk mi cd-rom mu ne kabloda bir sorun vardı açılmıyordu. Herneyse ki tamirci felan filan derken sorunu hallettik.  Gözlerim ışıldardı ateriden sonra ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum :) normal bence..13 Yaşımdan sonra yazılıma atıldım.. İlk kodlamamı Visual Studio 2007 programında C# dilinde yazmıştım. Bir yandan ise web programlama üzerine HTML-CSS-JS öğreniyordum. Böyle böyle 2011 yılından itibaren aktif olarak halen web ve oyun programlama üzerine faaliyetleri göstermekteyim hala geliştirmekteyim.

Açıkca söylemek gerekirse hayatımın büyük bir kısmı kodlama üzerine geçti :) Geceyi daha çok seven biri olarak gündüz vakitlerinin çoğunu kodlama ve çalışarak geçirip, gece vaktinde bu gelişimin hakkını coşkuyla veren biriyim :)

Sonrasında gününüzde en yaygın Sektör olan Seo yani Googlede Birinci Sayfa Maratonu Başladı ve Kendimi 5 Seneden Bu yana Seo Danışmanlığı ve Seo Uzmanlığına verdim. 500 Firmaya yakın Seo Danışmanlığı Ettim.

Her Geçen gün sanal alemin yeniliklerine ayak uydurmaya devam ediyorum:) sonu gelmiyecek biliyorum ama yinede takip etmeye devam ediceğim.


Yetenekler

Web Geliştirme

Html5

Css3

jQuery (JavaScript)

Php 7

Google Seo Analiz

Responsive (Cihaz Uyumluluk)

Oyun Geliştirme / Model - Animasyon

Unity3D

C#

JavaScript

Autodesk Max

Autodesk Maya

Daz Studio

zBrush

Spine 2D

Marvelous Designer

Grafik / Animasyon

Adobe Photoshop CS6

Adobe After Effects CS6